18 sierpnia 2022
Aktualności

4 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów – musisz tam być!

Bez względu na to, gdzie mieszkacie, czym się zajmujecie lub jaki jest wasz styl życia, to wydarzenie jest dla Was! Kolejna – 4 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów – odbędzie się już 27 sierpnia w Gdańsku, w hotelu Almond Business & Spa.

Na co mogą liczyć uczestnicy wydarzenia? Wezmą udział m.in. w panelach dyskusyjnych i prelekcjach, prowadzonych przez specjalistów, którzy regularnie odnoszą sukcesy zawodowe w swojej branży. Dowiedzą się o tym, co się dzieje na rynku i w branży nieruchomości, jak prowadzić skuteczne negocjacje, czy jak podejmować właściwe decyzje w biznesie. Zdradzimy także nasze plany inwestycyjne, dzięki czemu jako pierwsi dowiedzą się o perspektywach współpracy z marką Horyzont Inwestycji w najbliższych miesiącach.

Poprzednie edycje przyniosły bardzo Pozytywny feedback. Każdy uczestnik nawiązał cenne i użyteczne kontakty, które przerodziły się w realną współpracę. Aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, w tej edycji wprowadzamy także nową formułę speed networkingu, o której więcej opowiemy już na miejscu. 

Co będzie tematem spotkania w Gdańsku? Biznes, ludzie, relacje, nieruchomości i inwestycje, rozwój, networking, pomnażanie kapitału a gwoździem programu będzie przedstawienie nowego produktu inwestycyjnego, który zwraca się kilkukrotnie szybciej niż przysłowiowe „gotowce” inwestycyjne.

Pomiędzy poszczególnymi warsztatami uczestnicy będą mieli możliwość wymiany poglądów i dyskusji w specjalnie przygotowanych strefach networkingowych. Rozmowy do późnych godzin wieczornych, bez nachalnego marketingu, pozwolą nawiązać wiele wartościowych kontaktów, w których obie strony zwyciężają – oto esencja całej wymiany kontaktów.

Prelekcje będą prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach. Będą to:

Barbara Domarus, ekspertka w dziedzinie marketingu i handlu na rynku mieszkaniowym. Jej wystąpienie na temat marki osobistej w świecie pośrednictwa nieruchomości to klucz do skutecznej komunikacji wizerunkowej.

Leszek Kaczurba, prezes firmy MIKROEL, cenionego na rynku producenta sterowników mikroprocesorowych. Jego zmysł do odnajdywania się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym z pewnością będzie wartością dodaną podczas tego wydarzenia

Elżbieta Liberda, wieloletnia radczyni prawna z zakresu prawa nieruchomości oraz właścicielka firm inwestycyjnych,

Monika Mucha, doktor nauk prawnych, doradczyni podatkowa, autorka ponad 100 publikacji książkowych. Jej kancelaria obsługuje liczne gminy, uczelnie, szpitale, spółki państwowe, fundacje, instytucje kultury.

Mariusz Stężały, doświadczony kwatermistrz obsługujący ponad 700 najemców i realizujący rentowne flipy. Od lat pomaga firmom, aktywnie szkoląc i budując kolejne przedsiębiorstwa związane z rynkiem nieruchomości.

Krzysztof Szulborski, niekwestionowany autorytet kulinarny Mistrz świata w barbeque. Jego inspirujący panel doda odwagi i zachęci do działania tych, którzy wciąż mają wątpliwości lub sabotują swoje własne aspiracje.

Jako że wydarzenie odbywa się pod patronatem i z inspiracji Horyzontu Inwestycji, nie zabraknie również przedstawicieli zarządu:

Michał Chimko, członek Zarządu Horyzontu inwestycji, opowie o tym, czym urzekła go elektromobilność jako kierowcę, oraz o tym, jak i dlaczego warto zmienić choć trochę benzyny płynącej w „żyłach” samochodu na prąd.

Marcin Kuryło, mentor, strateg i człowiek myślący o kilka kroków naprzód, opowie o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości oraz opowie o nowych kierunkach inwestowania, na które otwiera się nasza spółka.

Paweł Kuczera, prezes zarządu Horyzontu inwestycji, przybliży wizję stabilnego i perspektywicznego portfela inwestycyjnego, nad którym marka pracuje już de facto od wielu miesięcy. Przedstawi bardzo przyszłościowy model inwestowania, który zwraca się kilkukrotnie szybciej niż nieruchomości.

Brzmi ciekawie? Serdecznie zapraszamy do udziału w 4 edycji Wielkiej Wymiany Kontaktów inwestorów, przedsiębiorców, osoby, które chcą pomnażać swój kapitał. Czeka na Was duża dawka praktycznej wiedzy, wartościowe kontakty i nowe perspektywy na biznes.

Poczuj atmosferę, jaka panuje podczas spotkań networkingowych, orgaznizowanych przez Horyzont Inwestycji i już dziś kup bilet, by zapewnić sobie udział w najbliższym wydarzeniu. Do zobaczenia w Gdańsku?

Polecany artykuły

30 kwietnia 2024

Akademia Inwestycyjna

LOKALIZACJA KONFERENCJI:  Haston City Hotel 51-117 Wrocław, ul. Irysowa 1-3 CZYM JEST AKADEMIA INWESTYCYJNA? AKADEMIA INWESTYCYJNA jest doskonałą okazją do zbudowania solidnego portfela kontaktów, do [...]
Czytaj więcej
13 października 2022

Kapitał w spółce z o.o. – co warto o nim wiedzieć?

W kolejnym odcinku serii duet podatkowo-prawny, dr Monika Mucha i Marzena Zdyrko-Woźniak, które w studio Horyzont Inwestycji gości Paweł Kuczera, wyjaśniają szczegółowo kwestie [...]
Czytaj więcej
2 października 2022

Dobry biznes jest najlepszą sztuką!

Zastanawiasz się jakie możliwości niesie inwestowanie w nieruchomości i dlaczego dzięki nim można pomnażać kapitał w bardzo prosty i szybki sposób? Paweł Kuczera [...]
Czytaj więcej
14 września 2022

Jak być agentem nieruchomości w trudnych czasach?

Gościem Pawła Kuczery jest odnoszący sukcesy agent nieruchomości, specjalizujący się w sprzedaży apartamentów premium. Jak to robi? Dostosowuje i wdraża różnego [...]
Czytaj więcej
24 sierpnia 2022

Spółka jawna w pigułce

Spółka jawna – oto bohaterka najnowszego odcinka z serii Horyzont Inwestycji, w którym Paweł Kuczera gości duet prawno-podatkowy. Ekspertki – dr Monika Mucha i Marzena Zdyrko-Woź[...]
Czytaj więcej
14 sierpnia 2022

Spółka komandytowa i komandytowo-akcyjna – co warto o nich wiedzieć?

W kolejnym odcinku serii poza Horyzontem, w którym Paweł Kuczera gości duet prawno-podatkowy w składzie dr Monika Mucha i Marzena Zdyrko-Woźniak, odkrywamy tajniki funkcjonowania [...]
Czytaj więcej