30 kwietnia 2024
Aktualności

Akademia Inwestycyjna

LOKALIZACJA KONFERENCJI: 

Haston City Hotel

51-117 Wrocław, ul. Irysowa 1-3

CZYM JEST AKADEMIA INWESTYCYJNA?

AKADEMIA INWESTYCYJNA jest doskonałą okazją do zbudowania solidnego portfela kontaktów, do poznania najlepszych metod pomnażania kapitału i rozwoju biznesu. Na scenie wystąpi aż 9 prelegentów i opowie o inwestowaniu w nieruchomości, elektromobilność, StartUpy, fundusze inwestycyjne, land development, OZE, kryptowanuty i markę osobistą. Całość uświetnią nietuzinkowe atrakcje, ale niech to pozostanie niespodzianką (podpowiemy, że warto mieć naładowane telefony, aby uwieczniać na zdjęciach i nagraniach to, co zobaczycie! 😉). Podczas edycji odbędzie się premiera dwóch, innowacyjnych produktów inwestycyjnego, który wzbogaci naszą ofertę nie tylko dla Inwestorów ale dla zwykłych Kowalskich. To pionierskie rozwiązania na polskim, a nawet europejskim rynku. 

Wrocław:

Warszawa:

Kraków:

PRELEGENCI:

PAWEŁ KUCZERA

Wizjoner i doświadczony przedsiębiorca, który z pasją buduje pozytywne relacje z inwestorami. Jako założyciel i Prezes Zarządu Horyzontu Inwestycji oraz współtwórca Horyzont EV, skutecznie realizuje i zarządza inwestycjami na terenie całego kraju. Ponad 130 milionów złotych – tyle inwestorów z takim kapitałem zaufało mu i jego projektom. Prowadzący kanał na YouTube, który koncentruje się na edukacji z zakresu biznesu, inwestycji i finansów osobistych. Ceniony mentor w dziedzinie pozyskiwania kapitału, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na licznych warsztatach i szkoleniach. 
Jego konik to inwestycje w nieruchomości, flipy, grunty, rewitalizacje i inwestycje deweloperskie. Wraz z zespołem przeprowadził pond 350 inwestycji na terenie całego kraju. 

MARCIN KURYŁO

Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako wwspółwłaściciel i współtwórca w rozwój marek- Horyzont Inwestycji- lidera na rynku inwestycji w nieruchomości oraz Horyzont EV, specjalizującej się w inwestowani w elektromobilność.

MICHAŁ CHIMKO

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada Ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc marki Horyzont Inwestycji oraz Horyzont EV.

KRZYSZTOF BAKA

Wizjoner idealista. Zawsze stawia sobie zadania, których głównym celem jest zmienianie świata na lepsze. Tworzenie i realizowanie nowych projektów inwestycyjnych to jego pasja. Nieprzerwalnie od 16 lat związany z branżą budowlaną oraz nieruchomościami. Jego bardzo silną stroną jest logistyka, która dzisiaj bardzo przydaję się w realizowaniu projektów poza granicami Polski. 

DOMINIK ZWIERZYCHOWSKI

Współwłaściciel i prezes Krajowego Projektu Energetycznego, jest liderem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii w Polsce i na świecie. Pod jego kierownictwem firma skupia się na rozwijaniu innowacyjnych projektów energii solarnej, wiatrowej, elektromobilności jak i farm roślinnych o wyjątkowych korzyściach dla ekosystemu. Wraz z partnerami biznesowymi wykorzystuje swoje doświadczenie do optymalizacji procesów inwestycyjnych, zwiększając efektywność i rentowność projektów. Ponad dekada doświadczeń, wyzwań, realizacji wskazuje na głębokie zrozumienie potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku odnawialnych źródeł energii. Jego umiejętność identyfikowania strategicznych kierunków rozwoju pozwala na skuteczne wprowadzanie innowacji, które przekładają się na sukces nie tylko firmy, ale i każdego inwestora, który chce poszerzyć swój portfel zysków. 

REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI

Remigiusz Wiśniewski, z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, jest uznanym liderem w dziedzinie budowania międzynarodowych grup sprzedażowych i rozwoju organizacyjnego. Dzięki swoim umiejętnościom, aż 11 razy stworzył struktury uznawane za największe na świecie w swojej kategorii. Jego ekspertyza obejmuje tworzenie efektywnych organizacji, rozwijanie talentów, motywację oraz rekrutację, co czyni go kluczową postacią w każdym przedsięwzięciu wymagającym zaawansowanych umiejętności zarządczych i interpersonalnych. Prowadzenie projektów w sektorze odnawialnych źródeł energii oraz pozyskiwanie inwestorów wymaga profesjonalnego zespołu, którego budowanie jest specjalnością Remigiusza. Dzięki jego umiejętnościom w tworzeniu struktur organizacyjnych, które efektywnie realizują cele strategiczne, każde przedsięwzięcie zyskuje solidne fundamenty, kluczowe dla sukcesu w dynamicznie rozwijającym się sektorze OZE.

BARTOSZ MAZUREK

Założyciel i Prezes Zarządu Ostoya Capital S.A. Od 2020 roku land deweloper i deweloper nieruchomości apartamentowych na rynku Second Home.

W latach 2007-2020 rozwijał się zawodowo na rynku kapitałowym, będąc odpowiedzialnym za relacje biznesowe z podmiotami rynku kapitałowego w Polsce. Jako Agent i Akcjonariusz Domu Maklerskiego prowadził licencjonowaną i nadzorowaną przez KNF działalność pośrednictwa finansowego w zakresie instrumentów finansowych.

Od 2020 roku, po zakończeniu kariery na rynku kapitałowym, rozpoczął inwestowanie na rynku ziemi i nieruchomości wakacyjnych. Z poziomu Ostoya Capital S.A. sprawuje nadzór właścicielski nad pośrednikiem nieruchomościowym Property & Capital Advisors Sp. z o.o., spółką technologiczną Buylando Sp. z o.o., a także spółkami projektowymi projektów deweloperskich OSTOYA.

DARIUSZ BARCZAK 

Założyciel spółki akcyjnej specjalizującej się w innowacyjnym systemie Wysyłkomatów ®. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert w zakresie sprzedaży i optymalizacji procesów. Jego najsilniejszą domeną jest zarządzanie strategiczne i operacyjne. Jako doświadczony dyrektor w InPost, skutecznie zarządzał budżetem sprzedażowym, znacząco zwiększając przychody firmy.

W świecie literatury również zaznaczył swoją obecność, jako współtwórca książki biznesowej „Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców”. Dziś, jako coach biznesowy, Dariusz inspiruje i kształtuje nowe generacje liderów biznesu. Jego dążenie do doskonałości jest potwierdzone uczestnictwem w elitarnych programach szkoleniowych, takich jak Akademia ecoCoach i kursy Harvard Business Review Polska. Dzięki temu Dariusz łączy teorię z praktyką, oferując unikatowe i sprawdzone strategie osiągania sukcesu w biznesie.

MICHAŁ LIDZBARSKI

Od 8 lat aktywnie wspiera ekspertów, twórców internetowych, trenerów, coachów, nauczycieli oraz influencerów w budowaniu silnych marek osobistych, które skutecznie sprzedają produkty cyfrowe i przyciągają partnerów biznesowych. Jest  pomysłodawcą narzędzia Web To Learn – wiodącej platformy do sprzedaży kursów online i innych cyfrowych produktów edukacyjnych w Polsce, której klienci wygenerowali już ponad 196.000.000 złotych przychodu i obsługują około 701.000 klientów. Jego praktyczne podejście do marketingu cyfrowego i budowania wizerunku eksperckiego stało się fundamentem dla wielu udanych przedsięwzięć w branży.

HARMONOGRAM:

 • 11:00 – 11:30 Rozpoczęcie i przywitanie gości
 • 11:30 – 11:50 PAWEŁ KUCZERA
 • 11:55 – 12:15 MICHAŁ CHIMKO
 • 12:15 – 12:45 PREZENTACJE UCZESTNIKOW 30 MINUTOWY
 • 12:45 – 13:15 PRZERWA KAWOWA
 • 13:15 – 13:45 speed networking
 • 13:50 – 14:10 KRZYSZTOF BAKA
 • 14:10 – 14:40 PREZENTACJE UCZESTNIKOW 30 MINUTOWY
 • 14:45 – 16:00 lunch
 • 16:00 – 16:20 MARCIN KURYŁO
 • 16:20 – 16:50 panel dyskusyjny
 • 16:50 – 17:20 PREZENTACJE UCZESTNIKOW 30 MINUTOWY
 • 17:20 – 17:50 PRZERWA KAWOWA
 • 17:50 – 18:10 DOMINIK ZWIERZYCHOWSKI
 • 18:15 – 18:35 REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI
 • 18:35 – 18:50 Toast + loteria wizytówkowa
 • 18:50 – 19:10 DARIUSZ BARCZAK
 • 19:15 – 19:35 BARTOSZ MAZUREK
 • 20:30 – … Kolacja bankietowa, impreza, rozmowy, networking.

BILETY:

BILET PREMIUM 599 zł

 • Udział w konferencji
 • Całodniowy serwis kawowy, lunch, przekąski, napoje.
 • Udział w konkursach
 • Speed dating
 • wystąpienia prelegentów i wykłady tematyczne
 • Sesje zdjęciowe
 • Wywiady z gośćmi
 • Zamknięta grupa na FB
 • Kolacja bankietowa
 • Impreza integracyjna z DJem
 • Wyżywienie, alkohol
 • Udział w konkursie i narodzie głównej.

BILET STANDARD 499 zł

 • Udział w konferencji
 • Całodniowy serwis kawowy, lunch, przekąski, napoje.
 • Udział w konkursach
 • Speed dating
 • wystąpienia prelegentów i wykłady tematyczne
 • Sesje zdjęciowe
 • Wywiady z gośćmi
 • Zamknięta grupa na FB

Polecany artykuły

13 października 2022

Kapitał w spółce z o.o. – co warto o nim wiedzieć?

W kolejnym odcinku serii duet podatkowo-prawny, dr Monika Mucha i Marzena Zdyrko-Woźniak, które w studio Horyzont Inwestycji gości Paweł Kuczera, wyjaśniają szczegółowo kwestie [...]
Czytaj więcej
2 października 2022

Dobry biznes jest najlepszą sztuką!

Zastanawiasz się jakie możliwości niesie inwestowanie w nieruchomości i dlaczego dzięki nim można pomnażać kapitał w bardzo prosty i szybki sposób? Paweł Kuczera [...]
Czytaj więcej
14 września 2022

Jak być agentem nieruchomości w trudnych czasach?

Gościem Pawła Kuczery jest odnoszący sukcesy agent nieruchomości, specjalizujący się w sprzedaży apartamentów premium. Jak to robi? Dostosowuje i wdraża różnego [...]
Czytaj więcej
24 sierpnia 2022

Spółka jawna w pigułce

Spółka jawna – oto bohaterka najnowszego odcinka z serii Horyzont Inwestycji, w którym Paweł Kuczera gości duet prawno-podatkowy. Ekspertki – dr Monika Mucha i Marzena Zdyrko-Woź[...]
Czytaj więcej
18 sierpnia 2022

4 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów – musisz tam być!

Bez względu na to, gdzie mieszkacie, czym się zajmujecie lub jaki jest wasz styl życia, to wydarzenie jest dla Was! Kolejna – 4 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów – odbędzie [...]
Czytaj więcej
14 sierpnia 2022

Spółka komandytowa i komandytowo-akcyjna – co warto o nich wiedzieć?

W kolejnym odcinku serii poza Horyzontem, w którym Paweł Kuczera gości duet prawno-podatkowy w składzie dr Monika Mucha i Marzena Zdyrko-Woźniak, odkrywamy tajniki funkcjonowania [...]
Czytaj więcej