Lokalizujemy realne okazje inwestycyjne

Działamy w wielu polskich miastach, między innymi we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Świdnicy, Nowym Sączu, Katowicach, Bytomiu, Kędzierzynie-Koźlu, Toruniu.
W każdym z nich nasi eksperci systematycznie monitorują rynek i mają kompletny przegląd aktualnych ofert. Znajdują też nieruchomości nie zawsze lub nie od razu widoczne dla innych.
Co najważniejsze: identyfikujemy okazje, czyli inwestycje w określonym momencie niedoszacowane, ale z prawdziwym potencjałem. Udostępniamy je współpracującym z nami inwestorom. Nasz know-how to gwarancja wysokiego zwrotu z kapitału, w ramach bezpiecznego i partnerskiego modelu biznesowej współpracy.

Poznaj nasze wybrane inwestycje z ponad 170 zrealizowanych projektów.

Wszystkie
Kraków
Warszawa
Wrocław
Nowy Sącz
Rząska
Niekłonice 1
Bytom
Rotmanka

Nowy Sącz, Brygady 8

2 z 4 blok bez windy

Mieszkanie przerobione z 2 na 3 pokojowe, z pięknym aneksem kuchennym i oddzielnym WC. Projekt mieszkania powstał pod okiem naszego współpracownika Mariusza. Mieszkanie kupili klienci, którzy wcześniej oglądali mieszkanie spod ręki naszych współpracowników przy ul. Księdza Sygańskiego. Mieszkanie zostało sprzedane jeszcze na etapie remontu, w kredycie z zaplanowanym całkiem pokaźnym zyskiem.

Kraków, Na Błonie 9A

Klasyczny flip, idealny metraż

Kawalerka przerobiona na salon z aneksem i dodatkową sypialnię. Mieszkanie, które znalazło swojego nowego nabywcę podczas pierwszej prezentacji. Była to jedna z naszych pierwszych inwestycji na terenie Krakowa. Zakończona sukcesem i zyskiem na poziomie 39.000 zł przy zaangażowaniu kapitałowym w wysokości 290.000 zł

Kraków, Złotego Wieku 65

Flip na brudno z zyskiem 40.000 zł

Kraków – Mistrzejowice. To kolejna nieruchomość kupiona przez nas na Osiedlu Złotego Wieku. Flip na brudno czyli kupione i wystawione do dalszej odsprzedaży. Zysk z tej inwestycji wyniósł 40.000 do podziału pomiędzy Inwestora i Spółkę Horyzont Inwestycji. Nieruchomość kupiona w bardzo okazyjnej cenie co jest główną specjalnością naszych pośredników i sourcerów wyszukujących perełki inwestycyjne.

Wrocław, Mielecka 6

Odsprzedane odpłatną cesją z marżą 40.000 zł w jeden dzień

Mieszkanie dla rodziny, odsprzedane do flipera, który w późniejszym etapie zrealizuje remont, podwyższy wartość Nieruchomości do dalszej odsprzedaży. Mimo odstępnego w wysokości  40.000 zł, inwestycja pozwala na osiągnięcie kolejnego zysku po podwyższeniu wartości i zrealizowaniu remontu. Odstąpienie okazji to jedna z bardzo szybkich i dynamicznych usług Horyzontu Inwestycji.

Warszawa, Czerniakowska 159

Flip na brudno z zyskiem 30.000 zł w dwa tygodnie

Mieszkanie na warszawskiej Pradze. Flip na brudno, oferta nie zdążyła trafić do oficjalnej sprzedaży. Zysk 30.000 zł w dwa tygodnie. Nieruchomość kupiona w bardzo okazyjnej cenie co jest główną specjalnością Horyzontu Inwestycji.

Warszawa, Grójecka 53

2 pak na zamówienie

Gotowiec inwestycyjny, 2pak - znajdujący się na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie zakupione do kapitalnego remontu na specjalne zamówienie Inwestora. Mieszkanie wyremontowane, oddane i wynajęte do dzisiaj. Zamówienia na gotowce inwestycyjne pod indywidualne parametry inwestora to jedna z wielu usług Horyzont Inwestycji. Tego typu gotowce przynoszą dla naszych Inwestorów od 7 do 10% zysku w skali roku.

Warszawa, Grzybowska 30

Gotowiec w doskonałej lokalizacji Warszawy

Gotowiec inwestycyjny, 2pak - znajdujący się w lokalizacji zapewniającej bezproblemowy i stabilny najem w górnych stawkach rynkowych. Mieszkanie zakupione do kapitalnego remontu na specjalne zamówienie Inwestora. Mieszkanie wyremontowane, oddane i gotowe do wynajmu. Zamówienia na gotowce inwestycyjne pod indywidualne parametry inwestora to jedna z wielu usług Horyzont Inwestycji.

Niekłonice 1, k. Koszalina

4 mieszkanie z rynku Deweloperskiego

Hurtowy zakup 4 lokali mieszkalnych. Wszystkie mieszkania wykończone w standardzie premium. Mieszkania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem już na etapie przedstawionych wizualizacji. Wszystkie lokale wykończone w niecałe 2 miesiące. Każde mieszkanie przynoszące około 50 tysięcy zysku.

Wrocław, Nowowiejska 7

Mieszkanie z nowoczesną łazienką

Atutem tej nieruchomości była możliwość powiększenia łazienki do blisko 10m2, zabierając część korytarza. Otwierając pokój na sąsiadująca kuchnie uzyskaliśmy przestronny salon z aneksem kuchennym. Całość przemian dopełniał tras o powierzchni 15 mkw. Mieszkanie sprzedane podczas remontu. Przyszły nabywca jeśli tylko zechce i zajdzie taka potrzeba, może zabudować taras uzyskując dodatkowy pokój.

Wrocław, Stawowa  3

Każdy metr ma znaczenie…

Mieszkanie, przy zakupie składało się z dwóch pokoi i jasnej kuchni, wykorzystując potencjał salonu otrzymaliśmy dwie niezależne sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. W mieszkaniu wykorzystano każdy m2 a z niefunkcjonalnych kształtem pomieszczeń uzyskaliśmy w pełni użytkowe pokoje, uzyskując kompaktowe mieszkanie dla osób, które nie lubią sprzątać pustych powierzchni Perfekcyjna lokalizacja i okazyjna cena nabycia pozwoliły sprzedać mieszkanie pierwszej zainteresowanej osobie, która je obejrzała.

Wrocław, Krynicka 6

Gotowiec 5 pokoi, 2 toalety, łazienka, balkon, piwnica!

Kolejny gotowiec inwestycyjny, tym razem mieszkanie przygotowane pod wynajem dla studentów. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Gaj, świetnie skomunikowane z Uniwersytetem Ekonomicznym i Akademią Medyczną. Po przeprowadzonym remoncie powstało 5 pokoi o powierzchni 10-12m2 oraz dwie osobne toalety. Najemcy znaleźli się jeszcze w czasie wykańczania mieszkania. Gotowiec inwestycyjny pracuje do dzisiaj. Trwają rozmowy z obecnymi inwestorami, aby przygotować następny produkt inwestycyjny o podobnych parametrach.

Wrocław, Świętego Wincentego 24

Gotowiec w doskonałej lokalizacji Wrocławia

Gotowiec inwestycyjny, 2pak - znajdujący się w lokalizacji zapewniającej bezproblemowy i stabilny najem w górnych stawkach rynkowych. Mieszkanie
zakupione do kapitalnego remontu bez ogrzewania. Po 1,5 miesięcznym remoncie zainstalowano energooszczędny kocioł gazowy, dwufunkcyjny z zamknięta komora spalania, zapewniając komfort i ekonomię użytkowania. Mieszkanie wyremontowane oddane gotowe do wynajmu.

Wrocław, Szybowcowa 40

Flip na brudno z zyskiem 55.000 zł

Mieszkanie na wrocławskim osiedlu Gądów, zwane miastem w mieście. Flip na brudno, oferta nie zdążyła trafić do oficjalnej sprzedaży. Zysk 55.000 i bardzo szybką sprzedaż zapewnił fakt, iż nieruchomość była zakupiona w bardzo okazyjnej cenie co jest główną specjalnością Horyzontu Inwestycji.

Warszawa, Grochowska 282

Kupione, wystawione, sprzedane

Kawalerka w odnowionej kamienicy przy bardzo ruchliwej ulicy. Decyzję o zakupie tego mieszkania były podjęte praktycznie od zaraz. Bardzo chodliwy metraż pozwolił na spieniężenie tej nieruchomości w kilka miesięcy od zakupu.

Warszawa, Jagiellońska 62

Klasyczny flip na warszawskiej Pradze

Mieszkanie zaaranżowane typowo pod rodzinę. Kupione w bardzo dobrej cenie w okolicach 8000 zł za m2. Książkowe parametry pozwoliły na osiągnięcie wyniku w wysokości 50.000 zł.

Warszawa, Grzegorzewska 4

3 pak na Ursynowie

Wymagający i bardzo precyzyjny remont pozwolił na osiągnięcie zamierzonego celu. Nieruchomość przerobiona na 3 niezależne apartamenty z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. Sprzedane jako gotowiec inwestycyjny przynoszący prawie 6.000 zł zysku miesięcznie.

Wrocław, Zaolziańska 1

Gotowiec inwestycyjny w Centrum Wrocławia

Totalna metamorfoza mieszkania przy wrocławskich arkadach. Przerobione na gotowca pod najem pracowniczy. Przygotowane pod klucz, wynajęte i sprzedane dla Inwestora pasywnego. Mieszkanie przynoszące bardzo przyzwoitą stopę zwrotu.

Kraków, Kwartowa 5

Sprzedane na etapie remontu

2 pokojowe mieszkanie przeszło generalny remont. Funkcjonalność pozwoliła na wydzielenie dodatkowego pokoju co zwiększyło atrakcyjność nieruchomości. Kupione przez Polaków mieszkających w Dubaju. To kolejne mieszkania do ich portfela.

Kraków, Złotego Wieku 55

2 tygodniowy flip na brudno

W tym mieszkaniu nasza ekipa spędziła jedynie 10 roboczogodzin opróżniając lokal ze starych mebli i przemalowując ściany na biało. Sprzedane po 14 dniach z zyskiem 35.000 zł angażując ponad 200.000 zł kapitału.

Bytom, Konstytucji 65

Rewitalizacja kamienicy i wyodrębnienie 15 lokali mieszkalnych

Opuszczona od 20 lat Kamienica w Bytomiu. Kupiona z przeznaczeniem na pełna rewitalizację i wydzielenie 15 niezależnych lokali mieszkalnych. Wyzwanie Horyzont Inwestycji na terenie województwa śląskiego.

Rząska, gmina Zabierzów

Inwestycja deweloperska – kameralne osiedle 6 domów jednorodzinnych

Malownicza Rząska – sypialnia Krakowa. Jedna z kilku inwestycji deweloperskich realizowana przez nas od samego początku aż po sprzedaż gotowych domów. Mocno pożądana lokalizacja, piękne miejsce, domy z miejscami postojowymi i prywatnymi ogródkami.

Rząska, gmina Zabierzów

Inwestycja deweloperska – 26 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej

Malownicza Rząska – sypialnia Krakowa. Jedna z kilku inwestycji deweloperskich realizowana przez nas od samego początku aż po sprzedaż gotowych mieszkań. Mocno pożądana lokalizacja, piękne miejsce, lokale z miejscami postojowymi i prywatnymi ogródkami.

Wrocław, Grabiszyńska 54/28

Metamorfoza spalonego mieszkania

Gruntowny remont wykonany w bloku z wielkiej płyty w doszczętnie spalonym mieszkaniu. Doskonała wrocławska lokalizacja pozwoliła na osiągnięcie zysku ponad 45.000 zł w niespełna w 3 miesiące. A to wszystko na powierzchni 39m2.

Wrocław, Lubuska 111

Zrobione z wizją w stylu Open space

Wykończone pod klucz w zupełnie innym stylu niż wszystkie. Nowoczesna koncepcja pozwoliła na szybki obrót kapitałem i spieniężenie tego mieszkania dla pierwszego oglądającego Klienta.

Kraków, Żabiniec 91

Kawalerka na krakowskim Żabińcu

29m2 i dwa pokoje. Aranżacja naszego wykonawcy pozwoliła na wykorzystanie maksymalnych możliwości tego uroczego mieszkania. Maksymalnie wykorzystany potencjał.

Kraków, Więckowice

Sypialnia Krakowa – Więckowice

Jeden z kilku projektów deweloperskich na przedmieściach Krakowa. Urokliwe miejsce, cisza, spokój i mocno poszukiwane nieruchomości w tej okolicy. Koncepcja na 4 domy wolnostojące. Bardzo rentowna inwestycja na poziomie prawie 40%.

Warszawa, Teodorowicza 3

Mieszkanie na zamówienie

Nieruchomość podzielona na dwa niezależne apartamenty. Gotowiec na zamówienie. To jedna z naszych usług dla inwestorów pasywnych. Generalny remont, piękne wnętrze i produkt, który przyniesie zyski na długie lata.

Kraków, Śliska 12

Wyrwane od konkurencji – Śliska

Wyrwane od konkurencji - strasznie zamoknięte, zniszczone i opuszczone mieszkanie. Totalna metamorfoza nieruchomości na Śliskiej włącznie z wylewkami, wymianą okien i instalacji. Klasyczny Flip dla rodziny z odpowiednią stopą zwrotu.

Kraków, Oboźna 11

Przestronne, funkcjonalne i ciche – Oboźna – Kraków

Klasyczny Flip i mieszkanie dla rodziny. Kupione przez Klientów zagranicznych. Mocne negocjacje pozwoliły na osiągnięcie blisko 70.000 zł zysku na tej nieruchomości.

Kraków, Łokietka 5

14 dniowy lift

Odświeżone mieszkanie na etapie umowy przedwstępnej w równe 2 tygodnie. Wydzielona sypialnia, nowa kuchnia i sprzedający ze łzami w oczach przy wydawaniu mieszkania. Nie wierzył, że w tak krótkim czasie można dokonać takich zmian zrujnowanego mieszkania. Sprzedane dnia następnego po wystawieniu ogłoszenia.

Kraków, Kwartowa 3

Gotowiec z 3 pokojami na północy Krakowa

Mieszkanie, które przeszło niesamowitą metamorfozę. Zmiana układy funkcjonalnego pozwoliła na nadanie nowego oblicza. Wydzielone 3 pokoje – idealne pod wynajem. Sprzedane na etapie remontu dla Klientów zagranicznych budujących portfel nieruchomości na wynajem.

Warszawa, Bernardyńska 16B

Ostatnie piętro, magiczny widok

Piękny Apartamentowiec z siłownią i basem, a w nim na ostatnim piętrze 60 metrowe mieszkanie. Sprzedane jedynie po liftingu, który trwał 10 dni, a kosztował 14.000 zł. Odświeżone, wymalowane i sprzedane w czasach COVIDu z zyskiem ponad 50.000 zł.

Wrocław, Aleja Wiśniowa 13

Kameralna inwestycja na Wiśniowej

Mieszkanie dla rodziny, sprzedane na etapie remontu. Całkowity czas inwestycji 49 dni. Produkt ten przyniósł 15% rentowności z zainwestowanego kapitału co daje 111,60% w skali roku.

Kraków, Bałuckiego 29

PENT HOUSE z widokiem na Wawel

Dwupoziomowy, piękny lokal z ponad 30 metrowym tarasem, a to wszystko z widokiem na Wawel. Wysoki standard. Dwa poziomy, dwie kuchnie, dwie łazienki. Lokal sprzedawany za 20.000 zł / m2.

Nowy Sącz, ul. Księdza Sygietyńskiego 2

Mieszkanie w samym sercu Nowego Sącza

Urokliwa dwukondygnacyjna kamienica. Położona w samym sercu Nowego Sącza zaledwie 150 m od Ratusza. Na 50 m2 wykonaliśmy 3 pokojowe mieszkanie z przejściową kuchnią. Mieszkanie z prywatnym ogródkiem i miejscem postojowym. Te dodatkowe aspekty podbijają rentowność inwestycji. Projekt zakończony sukcesem z zyskiem 58.0000 zł

Warszawa, Sokołowska 5

Przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli

2 pokojowe mieszkanie, przerobione na 3 pokoje z aneksem, pralnię, garderobę i dodatkowy gabinet. Aranżacja i pomysł sukcesem szybkiej sprzedaży.

Rotmanka, Gerberowa 21

Gotowiec na zamówienie i ponad 10% dochodu rocznie.

Produkt dla Inwestora pasywnego tzw. gotowiec na zamówienie. Na specjalne życzenie przygotowany i oddany w pełni pracujący produkt inwestycyjny - przynoszący ponad 10% dochodu rocznie.

Kraków, Bałuckiego 29

Kawalerka na Starych Dębnikach

Przepiękny apartament w jednej z najdroższych dzielnic Krakowa – Stare Dębniki. Wyburzona zrujnowana kamienica, a w jej miejsce zbudowany piękny apartamentowiec. 80.000 zł zysku na przestrzeni kilku miesięcy na tym małym 19 metrowym apartamencie.

Wrocław, Worcella 26

Lift za 7000 zł

7000 zł - to kwota przeznaczona na odświeżenie, przemalowanie i aranżację tego mieszkania po to aby zysk z całej inwestycji opiewał w okolicy kilkudziesięciu tysięcy złotych. Blisko rynku, topowa lokalizacja - zainteresowanie było ogromne.

Warszawa, Andersena 5

11 piętro z przepięknym widokiem

Mieszkanie podzielona na 2 apartamenty po 20m2. Produkt inwestycyjny dla Inwestora pasywnego przynoszący prawie 10% w skali roku.

Warszawa, Andersena 5

11 piętro z przepięknym widokiem

Mieszkanie podzielona na 2 apartamenty po 20m2. Produkt inwestycyjny dla Inwestora pasywnego przynoszący prawie 10% w skali roku.

Warszawa, Andersa 24

2 pokojowe mieszkania na warszawskim Muranowie

Stara, zniszczona kawalerka, odnowiona na piękne 2 pokojowe mieszkanie w przepięknej Kamienicy na warszawskim Muranowie. Inwestycja trwająca kilka miesięcy przyniosła blisko 40.000 zł zysku.