Kraków

Flip – Śliska 12

Planowany zysk:55 000 zł
Planowany zysk w skali roku:11%
Planowany czas inwestycji:6 miesięcy
Min. kwota inwestycji:532 001 zł
100%
Zebrano 532 000 zł
Kwota docelowa 532 000 zł

Inwestycja zakończona

Możesz stać się naszym Inwestorem przy innych inwestycjach. Zobacz aktualne oferty.

Zainwestuj w inne
Lokalizacja
Kraków, Śliska 12
Metraż
44,83 m2
Ilość pokoi
2
Obecny stan nieruchomości
Remont Generalny
Rodzaj budynku
Wielka Płyta
Opis Inwestycji

Wyrwane od konkurencji – Śliska

Wyrwane od konkurencji - strasznie zamoknięte, zniszczone i opuszczone mieszkanie. Totalna metamorfoza nieruchomości na Śliskiej włącznie z wylewkami, wymianą okien i instalacji. Klasyczny Flip dla rodziny z odpowiednią stopą zwrotu.

*Każde inwestowanie obarczone jest ryzykiem. Ryzyko to najczęściej ograniczone jest do braku osiągnięcia zamierzonego wyniku inwestycyjnego jednak mogą zajść nawet takie okoliczności, które doprowadzą do utraty jakiejś części zainwestowanych środków. Nam, jako Państwa partnerom inwestycyjnym zależy, aby inwestycja przyniosła zysk bowiem tylko w takiej sytuacji my również osiągamy dodatni wynik finansowy. Natomiast wiedzeni profesjonalizmem zmuszeni jesteśmy uprzedzić o tym, że nawet pomimo dołożenia wszelkich starań, w przypadku niekorzystnego zbiegu okoliczności, zamierzonego wyniku inwestycyjnego może nie udać się osiągnąć.

Przebieg inwestycji

Sierpień 2020
Początkowy stan mieszkania.
Wrzesień 2020
Remont trwa.
Październik 2020
Przechodzimy do sprzedaży!

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.