Wrocław

Flip – Zaporoska 77

Planowany zysk:50 600 zł
Planowany zysk w skali roku:13.70%
Planowany czas inwestycji:6 miesięcy
Min. kwota inwestycji:369 400 zł
100%
Zebrano 369 400 zł
Kwota docelowa 369 400 zł

Inwestycja zakończona

Możesz stać się naszym Inwestorem przy innych inwestycjach. Zobacz aktualne oferty.

Zainwestuj w inne
Lokalizacja
Zaporoska 77 - Wrocław
Metraż
44,33 m2
Ilość pokoi
3
Obecny stan nieruchomości
Remont Generalny
Rodzaj budynku
Wielka Płyta
Opis Inwestycji

Mieszkanie z nietuzinkowym sufitem.

Tym razem naszą uwagę przykuło mieszkanie o dość nietypowej konstrukcji sufitu. Lata temu zamysł takiego falistego rozwiązania, miał skutecznie rozpraszać dźwięki, aby mieszkańcy nie przeszkadzali hałasem sąsiadom z piętra wyżej. Remont i aranżacja takiego mieszkania, to nie lada wyzwanie, ale wygenerowany zysk blisko 13 % w krótkim czasie, zrekompensował włożoną w projekt pracę.

*Każde inwestowanie obarczone jest ryzykiem. Ryzyko to najczęściej ograniczone jest do braku osiągnięcia zamierzonego wyniku inwestycyjnego jednak mogą zajść nawet takie okoliczności, które doprowadzą do utraty jakiejś części zainwestowanych środków. Nam, jako Państwa partnerom inwestycyjnym zależy, aby inwestycja przyniosła zysk bowiem tylko w takiej sytuacji my również osiągamy dodatni wynik finansowy. Natomiast wiedzeni profesjonalizmem zmuszeni jesteśmy uprzedzić o tym, że nawet pomimo dołożenia wszelkich starań, w przypadku niekorzystnego zbiegu okoliczności, zamierzonego wyniku inwestycyjnego może nie udać się osiągnąć.

Przebieg inwestycji

Maj 2021
Rozpoczęcie prac na mieszkaniu
Lipiec 2021
Dalszy ciąg prac
Sierpień 2021
Przechodzimy do sprzedaży!

Realizacja!

Metamorfoza mieszkania.
Przed oraz po.

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.