Wrocław

Flip – Zielińskiego 46

Planowany zysk:35 200 zł
Planowany zysk w skali roku:18%
Planowany czas inwestycji:6 miesięcy
Min. kwota inwestycji:370 000 zł
100%
Zebrano 370 000 zł
Kwota docelowa 370 000 zł

Inwestycja zakończona

Możesz stać się naszym Inwestorem przy innych inwestycjach. Zobacz aktualne oferty.

Zainwestuj w inne
Lokalizacja
Zielińskiego 46- Wrocław
Metraż
38 m2
Ilość pokoi
2
Obecny stan nieruchomości
Po Generalnym Remoncie
Rodzaj budynku
Wielka Płyta
Opis Inwestycji

Kawalera, która stała przestronnym dwupokojowym mieszkaniem w centrum Wrocławia. Lokalizacja idealna - 10 min spacerkiem do serca Wrocławskiego Rynku, 2 min od SkyTower, 5 min do jednej z największych galerii handlowy w samym centrum miasta WROCLAVIA.

*Każde inwestowanie obarczone jest ryzykiem. Ryzyko to najczęściej ograniczone jest do braku osiągnięcia zamierzonego wyniku inwestycyjnego jednak mogą zajść nawet takie okoliczności, które doprowadzą do utraty jakiejś części zainwestowanych środków. Nam, jako Państwa partnerom inwestycyjnym zależy, aby inwestycja przyniosła zysk bowiem tylko w takiej sytuacji my również osiągamy dodatni wynik finansowy. Natomiast wiedzeni profesjonalizmem zmuszeni jesteśmy uprzedzić o tym, że nawet pomimo dołożenia wszelkich starań, w przypadku niekorzystnego zbiegu okoliczności, zamierzonego wyniku inwestycyjnego może nie udać się osiągnąć.

Przebieg Inwestycji

Październik 2021
Rozpoczęcie remontu
Styczeń 2022
Dalszy ciąg prac remontowych
Marzec 2022
Gotowe do sprzedaży !

Realizacja !

Metamorfoza mieszkania.
Przed oraz po.

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.