Wrocław

GOTOWIEC 9 % ROI – Krynicka

Planowany zysk:63 000 zł
Planowany zysk w skali roku:22%
Planowany czas inwestycji:6 miesięcy
Min. kwota inwestycji:554 000 zł
100%
Zebrano 554 000 zł
Kwota docelowa 554 000 zł

Inwestycja zakończona

Możesz stać się naszym Inwestorem przy innych inwestycjach. Zobacz aktualne oferty.

Zainwestuj w inne
Lokalizacja
Wrocław, Krynicka 6
Metraż
72
Ilość pokoi
5
Unikalność
2 łazienki!
Rodzaj budynku
Wielka Płyta
Opis Inwestycji

Gotowiec 5 pokoi, 2 toalety, łazienka, balkon, piwnica!

Kolejny gotowiec inwestycyjny, tym razem mieszkanie przygotowane pod wynajem dla studentów. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Gaj, świetnie skomunikowane z Uniwersytetem Ekonomicznym i Akademią Medyczną. Po przeprowadzonym remoncie powstało 5 pokoi o powierzchni 10-12m2 oraz dwie osobne toalety. Najemcy znaleźli się jeszcze w czasie wykańczania mieszkania. Gotowiec inwestycyjny pracuje do dzisiaj. Trwają rozmowy z obecnymi inwestorami, aby przygotować następny produkt inwestycyjny o podobnych parametrach.

*Każde inwestowanie obarczone jest ryzykiem. Ryzyko to najczęściej ograniczone jest do braku osiągnięcia zamierzonego wyniku inwestycyjnego jednak mogą zajść nawet takie okoliczności, które doprowadzą do utraty jakiejś części zainwestowanych środków. Nam, jako Państwa partnerom inwestycyjnym zależy, aby inwestycja przyniosła zysk bowiem tylko w takiej sytuacji my również osiągamy dodatni wynik finansowy. Natomiast wiedzeni profesjonalizmem zmuszeni jesteśmy uprzedzić o tym, że nawet pomimo dołożenia wszelkich starań, w przypadku niekorzystnego zbiegu okoliczności, zamierzonego wyniku inwestycyjnego może nie udać się osiągnąć.

Przebieg inwestycji

Lipiec 2020
Efekt Finalny!
Lipiec 2020
Efekt Finalny!
Lipiec 2020
Efekt Finalny!
Lipiec 2020
Efekt Finalny!

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.