Jelenia Góra

Zainwestuj w stolicy Karkonoszy. Lukratywna inwestycja deweloperska.

Planowany zysk:12 724 401 zł
Planowany zysk w skali roku:16%
Planowany czas inwestycji:24 miesiące
Min. kwota inwestycji:100 000 zł
40%
Zebrano 16 000 000 zł
Kwota docelowa 40 000 000 zł

Sprawdź ile możesz z nami zyskać

Możesz stać się naszym Inwestorem bez wychodzenia z domu. Po otrzymaniu wstępnego zamówienia wyślemy do Ciebie niezobowiązujące dokumenty podsumowujące inwestycje.

- +
Kwota inwestycji: 100000 zł
Planowany zwrot z inwestycji w skali roku: 16%
Planowana wysokość zysku: 16000 zł
Zainwestuj
Lokalizacja
Ul. Podchorążych, Jelenia Góra. 18km do Karpacza, 20km do Szklarskiej Poręby, 35km do Świeradowa Zdroju
Planowana zabudowa
299 mieszkań o powierzchniach od 32 do 78 m2, zlokalizowanych w siedmiu budynkach w mieście Jelenia Góra przy ul. Podchorążych. Do mieszkań będzie możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej (97), miejsca postojowego naziemnego (202) oraz komórek lokatorskich (258). Lokalizacja czyni to miejsce niezwykle atrakcyjnym. Wystarczy kilka minut by dotrzeć do centrum handlowego, miejskiego deptaka, środków komunikacji, szkół czy przedszkoli.
Misja
Misją jest wybudowanie i stworzenie przestrzeni mieszkalnej w postaci 7 budynków wielorodzinnych wraz z pełną infrastrukturą, miejscami postojowymi w hali garażowej oraz miejscami postojowymi przed budynkiem wraz z placami zabaw, komórkami lokatorskimi i innymi udogodnieniami. Główną misją jest wybudowanie oraz sprzedaż produktów mieszkalnych dla osób prywatnych, rodzin, singli, kierowników, dyrektorów, prywatnych inwestorów na cele inwestycyjne oraz dla rodzin na cele mieszkaniowe.
Mocne strony
Bliskość centrum miasta, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, balkony lub tarasy dla wszystkich mieszkań z wyjątkiem 4 na 299 mieszkań. Miejsca postojowe dla każdego mieszkania, również w hali garażowej. Doskonała komunikacja samochodowa oraz autobusowa, strefa rekreacyjna dla dzieci, bliskość natury, bardzo konkurencyjna cena. Bliskość placówek handlowo-usługowych, bliskość uczelni, szkół i przedszkoli. Ogrzewanie z sieci miejskiej, windy w każdym budynku.
Dlaczego Jelenia Góra?
Malowniczo położona, otoczona górami miejscowość - stolica Karkonoszy. Połączenie nowoczesności z naturą i historią idealne miejsce wypadowe w góry oraz wyprawy zagraniczne. Raj dla miłośników historii, sztuki, a także dla poszukujących przygód. Dobre miejsce dla ludzi z pasją i pomysłem na własne życie.
O inwestycji

1. OFEROWANY PRODUKT:

299 mieszkań o powierzchniach od 32 do 78 m2, zlokalizowanych w siedmiu budynkach w mieście Jelenia Góra przy ul. Podchorążych. Do mieszkań będzie możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej (97), miejsca postojowego naziemnego (202) oraz komórek lokatorskich (258). Lokalizacja czyni to miejsce niezwykle atrakcyjnym. Wystarczy kilka minut by dotrzeć do centrum handlowego, miejskiego deptaka, środków komunikacji, szkół czy przedszkoli.

Jelenia Góra stale się rozwija. Miasto pięknieje, a wiele jego części jest sukcesywnie odnawianych. Z roku na rok coraz więcej inwestorów inwestuje na terenie miasta jak i jego okolicach. Jelenia Góra to miasto nowoczesne. Na jego terenie powstają m.in. nowe centra handlowe jak Nowy Rynek czy Galeria Sudecka. Znajdują się tu także stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Pasażerowie miejskiej komunikacji mogą podróżować nowoczesnymi autobusami hybrydowymi. Stale poprawia się infrastruktura drogowa. Główne (i nie tylko) trakty miejskie są sukcesywnie remontowane. Zadbano także o sprawne połączenie Jeleniej Góry z Wrocławiem budując obwodnicę Maciejowej, która skraca czas dojazdu do autostrady A4. W centrum miasta remontowany jest Ratusz i zabytkowe kamienice. Miasto dba także o rozwój placówek dydaktycznych i zaplecze sportowe. W ostatnim czasie na terenie miasta i w jego okolicach powstały m.in. single tracki czy jeden z najnowocześniejszych pumptracków w Polsce.

Dodatkowo: raj dla narciarzy, rowerzystów, turystów, sportowców a także dla tych, którzy cenią sobie ciszę. Miejsce, w które warto zainwestować

ANALIZA RYNKU:

W mieście znajdziemy aktualnie kilka inwestycji deweloperskich w sprzedaży:

1) OKO Karkonoszy – Krysiak Deweloper - Oko Karkonoszy to osiedle trzech nowoczesnych budynków wielorodzinnych klasy premium na osiedlu Rakownica.Ceny mieszkań zaczynają się od ok 8 500zł do nawet 12 500zł/m2. Strona inwestycji: https://okokarkonoszy.pl/ Zupełnie inna lokalizacja.

2) Osiedle Młynówka – Europlan – Osiedle Młynówka powstanie w samym centrum Jeleniej Góry. Łącznie ma powstać ok. 400 mieszkań. Średnia cena mieszkania wynosi ok 9000zł/m2. Ceny zaczynają się od ok. 8000zł i dochodzą nawet do 11000zł/m2. Strona inwestycji: https://www.mlynowka.eu/. Głośna okolica, niesprzyjających rodzinom.

3) Osieldle Rakownica oraz przy ul. Sobieszowskiej – KSJ Development – zostały jeszcze tylko pojedyncze mieszkania w obu inwestycjach, które sprzedawane były na poziomie 2020 - 2021 ok 7500zł - 8000zł/m2 oraz 2022 za wyzszą cenę . Inwestycja na ukończeniu. Strona inwestycji: https://www.ksjdevelopment.pl/pl . Dużo gorsza lokalizacja niż nasza inwestycja.

4) „Aleja Dębowa" – Amrobud – Osiedle składa się z czterech budynków w każdym po 23 apartamentów. W inwestycji został ostatni budynek w sprzedaży za ok. 7500zł/m2. Nieciekawa lokalizacja. Inwestycja na ukończeniu ostatniego etapu. Strona inwestycji: https://amrobud.com/debowa-aleja-jelenia-gora/

·

3. STRATEGIA MARKETINGOWA:

1.1. CENA:

Cena sprzedaży 8450 zł netto.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym – 25 000 zł

Miejsce postojowe naziemne – 14 500 zł

Komórka lokatorska – 9 000 zł.

1.2. i 1.3. PROMOCJA I DYSTRYBUCJA:

1) Klient docelowy – singiel, rodziny z dziećmi, osoby aktywne lubiące sportowy tryb życia, starsze osoby na emeryturze, inwestorzy prywatni (mieszkania na wynajem). Inwestycja znajduje się w szybko rozwijającej się Jeleniej Górze. Lokalizacja inwestycji pozwala na sprzedaż mieszkań dla klientów z całej Polski. Doskonała baza wypadowa do Karpacza, Szklarskiej Poręby czy Świeradowa Zdrój, w których mieszkania i apartamenty sprzedawane są błyskawicznie, a ich cena powala z nóg przeciętnego „Kowalskiego". Jelenia Góra ma wiele więcej do zaoferowania, a większość turystów z wcześniej wymienionych miejscowości czas wolny spędza własnie w Jeleniej Górze. Miasto ma do zaoferowania wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych, które przyciągają ludzi z całej Polski i nie tylko.

2) Miejsce promocji – cała Polska

3) Główne środki promocji:

a) social media (LinkedIN, Facebook, Instagram, TikTok),

b) portale internetowe dotyczące sprzedaż nieruchomosci

c) billboardy – miasto Jelenia Góra, powiat Karkonoski

d) radio – Muzyczne Radio, Eska

e) prasa – prasa lokalna w Jeleniej Górze oraz prasa w województwie dolnośląskim (Wrocław), wielkopolskim (Poznań), lubuskim (Zielona Góra), zachodnio-pomorskim (Szczecin), śląskim (Katowice)

f) internet – strona internetowa inwestycji www.podjeleniami.pl

PROCEDURY DOŁĄCZENIA DO INWESTYCJI

1. Przedstawienie inwestorom biznes planu i parametrów technicznych projektu.
2. W przypadku zainteresowania wpłata 50.000 zł zadatku do spółki Horyzont Inwestycji -celem rezerwacji miejsca i udziału w inwestycji- opłata zwrotna.
3. Powołanie podmiotu, przystąpienie do Spółki.
4. Zwrot opłaty rezerwacyjnej 50.000 zł do inwestora.
5. Dokapitalizowanie spółkI.
6. Kupno gruntu, rozpoczęcie prac budowlanych - produkcja nieruchomości.
7. Raportowanie, sprawozdania z bieżących prac.
8. Sprzedaż mieszkań.
9. Spłacenie kapitału od inwestorów.
10. Podział zysków pomiędzy wspólnikami/ inwestorami.

*Każde inwestowanie obarczone jest ryzykiem. Ryzyko to najczęściej ograniczone jest do braku osiągnięcia zamierzonego wyniku inwestycyjnego jednak mogą zajść nawet takie okoliczności, które doprowadzą do utraty jakiejś części zainwestowanych środków. Nam, jako Państwa partnerom inwestycyjnym zależy, aby inwestycja przyniosła zysk bowiem tylko w takiej sytuacji my również osiągamy dodatni wynik finansowy. Natomiast wiedzeni profesjonalizmem zmuszeni jesteśmy uprzedzić o tym, że nawet pomimo dołożenia wszelkich starań, w przypadku niekorzystnego zbiegu okoliczności, zamierzonego wyniku inwestycyjnego może nie udać się osiągnąć.

Zainwestuj w stolicy Karkonoszy. Lukratywna inwestycja deweloperska!
Projekt Zagospodarowania Terenu
DRAFT UMOWY SPÓŁKI CELOWEJ
Skrócona Analiza Finansowa

Zainwestuj w stolicy Karkonoszy. Lukratywna inwestycja deweloperska!

Tym razem Paweł Kuczera ze studia przenosi się w plener, konkretnie do Jeleniej Góry, polskiej stolicy Karkonoszy. W tym urokliwym miejscu Horyzont Inwestycji startuje z nową, dochodową inwestycją, której ROI kapitału inwestorów oszacowano na poziomie 16% w skali roku! Na osiedle „Pod Jeleniami” będzie się składać siedem budynków wielorodzinnych – w sumie 299 mieszkań. Doskonała lokalizacja osiedla, naturalne walory przyrodnicze Karkonoszy oraz dobre zorganizowanie miasta, z pewnością przełożą się na znaczne zainteresowanie inwestycją.

Projekt Zagospodarowania Terenu

DRAFT UMOWY SPÓŁKI CELOWEJ

DRAFT UMOWY SPÓŁKI CELOWEJ

Skrócona Analiza Finansowa

SAF

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.