Ułatwiamy bezpieczne i korzystne inwestowanie w nieruchomości

Potrafimy dostrzec i wykorzystać okazje inwestycyjne. Wyszukujemy nieruchomości z największym potencjałem, podnosimy ich wartość i rynkową atrakcyjność, a następnie sprzedajemy z zyskiem. Każdy element tego procesu realizują nasi profesjonalni eksperci: notariusze, prawnicy, analitycy i doradcy techniczni, koordynatorzy budowy, ekipy remontowo-budowlane, architekci, projektanci i pośrednicy.

Mamy na koncie setki udanych inwestycji. Zyskaliśmy zaufanie naszych partnerów – inwestorów. 

Co zyskujesz współpracując z nami? Korzystnie ulokowany i dobrze zabezpieczony kapitał oraz przejrzyste i partnerskie formy współpracy. Zbuduj swój portfel inwestycyjny na solidnych fundamentach.

Paweł Kuczera Michał Chimko Marcin Kuryło
Paweł Kuczera
Paweł Kuczera

Paweł Kuczera

Prezes Zarządu, Współwłaściciel

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Założyciel i Prezes Zarządu firmy Horyzont Inwestycji.

Michał Chimko
Michał Chimko

Michał Chimko

Współwłaściciel

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc markę Horyzont Inwestycji. Wśród jego zainteresowań znajduje się także aranżacja wnętrz.

Marcin Kuryło
Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel - Mentor

Specjalista w analizie rynku nieruchomości. Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marki „Horyzont Inwestycji” - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości.

Jak pracujemy

Wybieramy najbezpieczniejsze formy inwestowania

Klarowna strategia, wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów i kompleksowa obsługa prawna – tak zabezpieczamy kapitał naszych inwestorów. Gwarantujemy minimalizację ryzyka inwestycyjnego. Jak działamy? Konsekwentnie, rozważnie, ze świadomością celu. Robimy wszystko dla bezpiecznego zysku.

Jak pracujemy

Partnerskie podejście do inwestorów

Rozumiemy je jako pełną przejrzystość naszych działań i gotowość do rozmowy na każdym etapie współpracy. Inwestorzy otrzymują od nas regularnie m.in. szczegółowe raporty na temat inwestycji, w które zaangażowali swój kapitał.

Jak pracujemy

Szeroki wachlarz rzeczywistych okazji inwestycyjnych

Wyróżnia nas fakt, że udostępniamy inwestorom szeroki wachlarz rzeczywistych okazji inwestycyjnych. Nasi eksperci są doskonale zorientowani w lokalnych rynkach. Znajdują i selekcjonują nieruchomości z największym potencjałem, oceniając realne parametry każdej inwestycji. Chłodna analiza jest zawsze na pierwszym miejscu. Zdarza się, że kierują się intuicją typową dla ludzi z dużym doświadczeniem, ale nigdy impulsem wynikającym z emocji.

Jak pracujemy

Kompleksowa obsługa

Dysponujemy kompleksową obsługą prawną, ubezpieczeniową i kredytową oraz zespołami fachowców w każdym mieście, w którym działamy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić nieruchomość pod każdym kątem. Następnie działamy szybko – podnosimy jej wartość i sprzedajemy z zyskiem.

Takie podejście pozwala optymalnie zabezpieczać środki przekazane nam przez inwestorów i przynosi strategiczne korzyści. Dlatego w nieruchomości warto inwestować z nami.

Nasi specjaliści

Piotr Płaksej

Adwokat

Adwokat Piotr Płaksej, wpisany na listę adwokatów Wrocławskiej Izby Adwokackiej. Absolwent studiów stacjonarnych prawa na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Następnie odbył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. W Horyzont Inwestycji specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem stosunków zobowiązaniowych w realizacji inwestycji budowlanych.

Katarzyna Kaliciak

Opiekun inwestora

Katarzyna Kaliciak posiada  10-cio letnie doświadczenie w finansach i bankowości. Wcześniej zarządzała sprzedażą w banku i współpracowała głównie z podmiotami z sektora B2B. W Horyzont Inwestycji odpowiada za zarządzanie kapitałem (portfelem) inwestycyjnym oraz za utrzymanie długofalowych relacji z Inwestorami.

Damian Jabłoński

Opiekun inwestora

Damian Jabłoński od ponad 5 lat zawodowo jest zaangażowany w tworzenie relacji biznesowych nastawionych na klienta. Brał udział w tworzeniu wielu strategii inwestycyjnych oraz dywersyfikacji portfeli inwestora. Ma także doświadczenie w pozyskiwaniu kapitału na inwestycje. W relacjach biznesowych stawia na szczerość. Nie dąży do finalizowania transakcji za wszelką cenę, ponieważ stawia na długoterminową oraz uczciwą współpracę.

Tomasz Czarnik

Kominiarz

Do grona ekspertów w Horyzoncie Inwestycji należy także kominiarz posiadający uprawnienia, które pozwalają mu sprawnie i bezpiecznie wykonywać powierzone zadania. Zdobyte doświadczenie i posiadana wiedza umożliwia rzetelne dokonanie kontroli przewodów kominowych, tym samym zapewniając bezpieczeństwo lokalu.

Marcin Rembiok

Elektryk

Elektryk z uprawnieniami, posiadający szereg świadectw kwalifikacyjnych, dbający o interesy Spółki Horyzont Inwestycji. Nadzorujący prace w zakresie przyłączeń instalacyjnych. W zespole Horyzontu od kilku lat.

Mateusz Nytko

Doradca

Doświadczony praktyk, od kilku lat z sukcesami działający na rynku nieruchomości oraz na rynku finansowym. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania i sprzedaży mieszkań. Działając w tej branży nawiązał liczne kontakty biznesowe z inwestorami. W swojej pracy stawia na budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi. Pasjonat inwestowania, języków obcych i skutecznej komunikacji.

Karolina Kłobut-Puchalska

Asystentka Zarządu

Jako asystentka zarządu wykonuje niezbędne czynności biurowe oraz organizacyjne. Jednym z jej najważniejszych zadań jest wsparcie oraz usprawnianie pracy zarządu. Dodatkowo w Horyzoncie Inwestycji dba o prawidłowe rozliczanie projektów, tj. flipów, oraz ich formalną obsługę. Współpracuje ze wszystkimi działami firmy oraz kontaktuje się bezpośrednio z inwestorami. Zajmuje się również organizacją eventów.

Mateusz Kuryło

Sourcer

W Horyzoncie Inwestycji zajmuje stanowisko Sourcera. Do jego głównych obowiązków należy wyszukiwanie najlepszych okazji inwestycyjnych z kategorii nieruchomości przeznaczonych pod flipa. Podczas pracy wykorzystuje różne techniki oraz sposoby dotarcia do najatrakcyjniejszych mieszkań. W swojej karierze przeprowadził już kilkadziesiąt udanych flipów, generując znaczny zysk dla inwestorów.

Anna Maszk

Agent Nieruchomości

Agent w obrocie nieruchomościami a jednocześnie pośrednik z pasją (numer licencji: 25330). Specjalizuje się w kupnie i sprzedaży mieszkań, dbając o bezpieczny przebieg transakcji.
Cechuje ją pełen profesjonalizm, szybkość w działaniu i skuteczność. Jest kreatywna i nie boi się wyzwań. Uwielbia swoją pracę i kontakt z ludźmi.

Bartosz Michniewicz

Agent Nieruchomości

Odpowiada za cały proces związany z kupnem oraz sprzedażą nieruchomości. Zajmuje się organizacją spotkań, prezentowaniem mieszkań oraz sporządzaniem ofert. Dba o profesjonalną obsługę klienta na każdym etapie kontaktu z firmą. Dzięki jego zaangażowaniu współpraca klientów z Horyzont Inwestycji przebiega sprawnie oraz w miłej atmosferze.