Kraków

Flipy na gruntach

1
dzień

Podczas bardzo intensywnych i w 100% praktycznych warsztatów otrzymasz merytoryczną wiedzę przekazywaną przez ekspertów-praktyków. Nauczysz się od postaw jak robić flipy na gruntach i jakie są sposoby na podniesienie wartości gruntu.

 

Uczestnicząc w spotkaniu otrzymasz dostęp do dużej bazy sprawdzonych okazji inwestycyjnych. Zdobędziesz nowe umiejętności w zakresie optymalizacji zysków z inwestycji oraz zarządzania ryzykiem. Zyskasz nowe możliwości inwestowania w duże, rentowne projekty, dzięki grupom inwestycyjnym. Otrzymasz dziesiątki praktycznych wskazówek, m.in. jak wyszukiwać okazje i przygotować się do negocjacji. Dowiesz się co robić, a czego nie robić, wybierając grunt, w który chcesz zainwestować. Poznasz co działa, a co nie działa w ofercie sprzedaży. Otrzymasz także wsparcie mentoringowe, podczas Twojego pierwszego flipa na gruntach.

Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel - Mentor

Specjalista w analizie rynku nieruchomości. Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marki „Horyzont Inwestycji” - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości.

Michał Chimko

Współwłaściciel

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc markę Horyzont Inwestycji. Wśród jego zainteresowań znajduje się także aranżacja wnętrz.

Korzyści

Wiedza

Dowiesz się, jakie są rodzaje działek oraz jak sprawdzić i wyliczyć ich potencjał.

Okazje

Nauczysz się, jak znaleźć prawdziwą okazję i jak obsługiwać kalkulator rentowności flipa na gruncie.

Negocjacje

Poznasz sprawdzone techniki negocjacyjne i nauczysz się je stosować.

Finanse

Poznasz czym jest i jak działa dźwignia finansowa oraz jak jej bezpiecznie używać.

Wsparcie

Dowiesz się, jak uzyskać finansowanie w Horyzont Inwestycji na projekt deweloperski.

Działanie

Dzięki uczestnictwu w warsztatach będziesz wiedział, jak szybko i z dużym zyskiem sprzedać działkę.

Warunki uczestnictwa

Wybierz szkolenie

Kup bilet i zarezerwuj miejsce dla siebie

Spędź czas wśród profesjonalistów

Zdobądź wiedzę przekazywaną przez ekspertów-praktyków

Zrób swojego pierwszego flipa z naszym wsparciem mentorskim

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.