Warszawa

Grupowe inwestowanie w nieruchomości i ich zabezpieczenie

2
dni

Podczas bardzo intensywnych i w 100% praktycznych warsztatów otrzymasz merytoryczną wiedzę, przekazywaną przez eksperta-praktyka. Nauczysz się bardzo konkretnych, specjalistycznych umiejętności – procesów automatyzacji, obsługiwania systemów do zarządzania zadaniami, raportowania i działania na szeroką skalę. 


Grupowe inwestowanie w nieruchomości daje wiele korzyści. Wiąże się też z koniecznością zabezpieczenia kapitału – zarówno dużego, jak i małego. Podczas szkolenia dowiesz się jak to robić, a także jak zakładać spółki celowe pod konkretne projekty i ich zapisy. Ekspert przedstawi ryzyka, sytuacje losowe, możliwe wypadki. Jednocześnie udowodni, dlaczego inwestycje w nieruchomości są najbezpieczniejszą formą inwestowania. Pokaże jak wyliczyć ROI i ROE, zbudować portfel inwestycyjny oraz poda przykłady i rodzaje najbardziej rentownych inwestycji, wraz z ich plusami i minusami. Dowiesz się, jakie korzyści daje zbiorowe inwestowanie w nieruchomości z Horyzontem Inwestycji oraz jak skutecznie zabezpieczyć transakcje.

Paweł Kuczera

Prezes Zarządu

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Założyciel i Prezes Zarządu firmy Horyzont Inwestycji.

Korzyści

Wiedza

Poznasz sprawdzone metody na zabezpieczenie kapitału w grupowym inwestowaniu w nieruchomości.

Okazje

Dowiesz się, które inwestycje są najbardziej rentowne i dlaczego.

Finanse

Dowiesz się jak wyliczyć ROI i ROE oraz zbudować portfel inwestycyjny.

Wsparcie

Dowiesz się, jak uzyskać finansowanie w Horyzont Inwestycji.

Działanie

Dzięki uczestnictwu w warsztatach będziesz wiedział, jak zakładać spółki celowe pod konkretne projekty.

Warunki uczestnictwa

Wybierz szkolenie

Kup bilet i zarezerwuj miejsce dla siebie

Spędź czas wśród profesjonalistów

Zdobądź wiedzę przekazywaną przez ekspertów-praktyków

Inwestuj świadomie, minimalizuj ryzyko.

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.