Warszawa

Jak flipować, by skutecznie pomnażać kapitał?

2
dni

Podczas bardzo intensywnych i w 100% praktycznych warsztatów, zgłębisz techniki i tajniki flipowania – zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Dzięki temu od razu będziesz gotowy, żeby zrobić pierwszy krok w kierunku niezależności finansowej. 

 

Merytoryczną wiedzę przekazuje ekspert-praktyk. Podczas warsztatów Marcin Kuryło podzieli się z Tobą m.in. sprawdzonymi metodami na pozyskanie okazji na flipa oraz na szybką sprzedaż. Pokaże, jak używać finansowania zewnętrznego jako dźwigni oraz zdradzi sprawdzone sposoby optymalizacji kosztów. Dowiesz się, jak rozróżniać, kiedy bardziej opłaca się zrobić flipa „na ładnie”, a kiedy „na brudno”. Otrzymasz także wsparcie mentoringowe, podczas Twojego pierwszego flipa.

Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel - Mentor

Specjalista w analizie rynku nieruchomości. Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marki „Horyzont Inwestycji” - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości.

Paweł Kuczera

Prezes Zarządu

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Założyciel i Prezes Zarządu firmy Horyzont Inwestycji.

Korzyści

Wiedza

Dowiesz się, co powinieneś wiedzieć zanim dokonasz pierwszego zakupu nieruchomości i od czego powinieneś zacząć.

Okazje

Nauczysz się, jak znaleźć prawdziwą okazję i jak obsługiwać kalkulator rentowności flipa.

Negocjacje

Poznasz sprawdzone techniki negocjacyjne i nauczysz się je stosować.

Finanse

Poznasz czym jest i jak działa dźwignia finansowa oraz jak jej bezpiecznie używać.

Wsparcie

Dowiesz się, jak uzyskać finansowanie w Horyzont Inwestycji oraz poznasz inne formy finansowania.

Działanie

Dzięki uczestnictwu w warsztatach będziesz wiedział, jak szybko i z dużym zyskiem sprzedać mieszkanie.

Warunki uczestnictwa

Wybierz szkolenie

Kup bilet i zarezerwuj miejsce dla siebie

Spędź czas wśród profesjonalistów

Zdobądź wiedzę przekazywaną przez ekspertów-praktyków

Zrób swojego pierwszego flipa z naszym wsparciem mentorskim

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.