Opcjonalnie - zdalnie lub stacjonarnie

Konsultacje / Mentoring

1-30
godzin

W przeciwieństwie do kursów czy książek, inwestycja w relacje z mentorem zapewnia dostęp do jego zasobów i doświadczenia. Chcesz przyspieszyć swój wzrost i wyniki? Masz problemy, potrzebujesz dodatkowego rozwiązania lub chcesz coś ulepszyć? Potrzebujesz odpowiedzi na już?
Chcesz poznać nowe sposoby działania? Otrzymasz gotowe i sprawdzone rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Dla kogo?

Doradztwo i mentoring to propozycje skierowane do inwestorów, fliperów i właścicieli nieruchomości, a także tych, którzy zaczynają inwestować na tym rynku. 

 

Tematy mentoringu i specjalizacje: 

– flip na rynku wtórnym krok po kroku (30h),

– flip na rynku pierwotnym krok po kroku (30h),

– flip hurtowe krok po kroku (40h),

– flip na gruntach krok po kroku (20h),

– jak znaleźć prawdziwą okazję na flipa (sprawdzone sposoby z omówieniem każdego z nich)?; jak wydobyć cały potencjał nieruchomości (praktyczna wiedza)?, jak dostrzec potencjał tam, gdzie inni go nie widzą (praktyczna wiedza)? – 20h,

– inwestowanie we flipy na rynku wtórnym, pierwotnym oraz flipy na gruntach (z objaśnieniem wszystkich różnic i poprowadzenie krok po kroku przez pierwszą inwestycję, z gwarantowanym 

zyskiem 30.000 zł) – 20h,

– inwestowanie w gotowce inwestycyjne – od wyboru modelu inwestowania do zakupu pewnego gotowca, przynoszącego stały, miesięczny, wysoki dochód – 10h,

– inwestowanie grupowe w duże i mniejsze projekty inwestycyjne z dużą stopą zwrotu – omówienie zagrożeń i sprawdzonych sposobów zabezpieczenia.

Czas trwania Mentoring: 10h, 20h, 30h.
Czas trwania Konsultacje: 1h, 2h, 3h.

Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel - Mentor

Specjalista w analizie rynku nieruchomości. Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marki „Horyzont Inwestycji” - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości.

Korzyści

Doświadczenie

Uzyskasz dostęp do zasobów i doświadczenia mentora

Wzrost

Rozszerzysz istniejącą sieć kontaktów zawodowych

Perspektywa

Nauczysz się nowego sposobu myślenia

Wsparcie

Pod okiem mentora skupisz się na tym, co najważniejsze

Skuteczność

Poznasz nowe, skuteczne sposoby działania

Warunki uczestnictwa

Wybierz temat rozmowy

Ustal termin

Porozmawiaj

Zdobądź wiedzę

Zrób krok do przodu – przekrocz Horyzont

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.