Wrocław

Szkolenie dla początkujących inwestorów

1
dzień

Podczas bardzo intensywnych i w 100% praktycznych warsztatów otrzymasz merytoryczną wiedzę, przekazywaną przez ekspertów-praktyków. Bezpośrednio od nich dowiesz się, jak optymalizować działania – tak, aby inwestując minimum czasu, osiągnąć maksimum efektów!

Dzięki udziałowi w szkoleniu nauczysz się bardzo konkretnych, specjalistycznych umiejętności – dowiesz się jak ocenić ryzyko, automatyzować procesy inwestycyjne, kiedy inwestować pasywnie a kiedy warto być aktywnym inwestorem. Otrzymasz od Nas pełną wiedzę, którą powinieneś mieć zanim dokonasz pierwszego zakupu. Przekonasz się, że inwestycje w nieruchomości są najbezpieczniejszą formą inwestowania. Poznasz rodzaje najbardziej rentownych inwestycji, wraz z ich plusami i minusami. Nauczysz się także, jak budować portfel inwestycyjny oraz dowiesz się jak w prosty i bezpieczny sposób możesz inwestować z Horyzontem Inwestycji. Odkryjesz tajniki inwestowania zbiorowego i korzyści, jakie ono daje.

Paweł Kuczera

Prezes Zarządu

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Założyciel i Prezes Zarządu firmy Horyzont Inwestycji.

Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel - Mentor

Specjalista w analizie rynku nieruchomości. Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marki „Horyzont Inwestycji” - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości.

Korzyści

Wiedza

Dowiesz się, jak wyliczyć ROI i ROE.

Okazje

Dowiesz się, jak i gdzie wybrać swoją pierwszą inwestycję.

Finanse

Poznasz możliwe metody rozliczenia pierwszego flipa.

Wsparcie

Dowiesz się, jak uzyskać finansowanie w Horyzont Inwestycji oraz poznasz inne formy finansowania.

Działanie

Dzięki uczestnictwu w warsztatach będziesz widział, jak szybko i z dużym zyskiem sprzedać mieszkanie.

Warunki uczestnictwa

Wybierz szkolenie

Kup bilet i zarezerwuj miejsce dla siebie

Spędź czas wśród profesjonalistów

Zdobądź wiedzę przekazywaną przez ekspertów-praktyków

Inwestuj świadomie, minimalizuj ryzyko.

Skontaktuj się z nami

Interesują Cię inwestycje lub sprzedaż nieruchomości? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.