Jelenia Góra – miasto położone nieco ponad 100 kilometrów od Wrocławia. To tutaj powstaje kolejna inwestycja, realizowana przez Horyzont Inwestycji: osiedle „Pod Jeleniami”. Zaplanowany ROI kapitału inwestorów w tej inwestycji oszacowaliśmy na poziomie 16% w skali roku. Całościowy zysk z inwestycji w perspektywie około 24 miesięcy został zaplanowany na poziomie 58% z zainwestowanego kapitału. Dołącz do projektu i pomnażaj z nami swój kapitał!
Na kompleks osiedlowy składać się będzie siedem budynków wielorodzinnych. Docelowo powstanie tutaj aż 299 mieszkań oddawanych etapami. Doskonała lokalizacja osiedla, naturalne walory przyrodnicze Karkonoszy oraz dobre zorganizowanie miasta – wszystko to pozwala mieć pewność, że nieruchomości będą się cieszyć dużym zainteresowaniem.
Miejsce dobre do życia
Osiedle „Pod Jeleniami” powstaje w spokojnej, północno-wschodniej części miasta. Mieszkania będą miały od 31 do 78 m2 powierzchni. Do budowy wykorzystujemy materiały gwarantujące najlepszy stosunek jakości do ceny. Mieszkańcy osiedla dostaną do dyspozycji 97 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz 202 miejsca naziemne.
Zarówno młode małżeństwa, rodziny z dziećmi oraz pary poszukujące atrakcyjnej lokalizacji w rozsądnym budżecie, odnajdą tu swoje miejsce na ziemi. Bliskość Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych daje potencjał osobom prywatnym i firmom na zakup mieszkania pod wynajem dla studentów. Walory osiedla docenią także single oraz osoby pragnące żyć blisko natury przy jednoczesnym dostępie do udogodnień, jakie oferuje miasto. Mieszkania mogą stanowić inwestycję pod wynajem, co pozwoli przyszłemu nabywcy czerpać dochody z wynajmu krótko- i średnioterminowego.
Szczegóły inwestycji
Cała inwestycja podzielona została na trzy etapy, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie płynności finansowej przedsięwzięcia oraz sukcesywne wprowadzanie kolejnych mieszkań na rynek.
Pierwszy etap – trzy bloki – wymaga około 40 milionów złotych nakładów inwestycyjnych. Po sprzedaży odzyskamy zainwestowane pieniądze, które pokryją koszty kolejnego etapu budowy. Z kolei po sprzedaży mieszkań z drugiego etapu, sfinansujemy finalną część inwestycji. Dzięki temu osiedle warte ponad 110 milionów złotych zostanie wybudowane zaledwie ułamkiem wymaganej kwoty. Wszystko to bez kosztownych kredytów bankowych.
Na jaki zysk może liczyć inwestor?
Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo każdemu z naszych inwestorów oraz ochronę wpłaconego kapitału, powołujemy na potrzeby inwestycji spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami pod budowę, opinią konserwatora zabytków, decyzją wydziału środowiska i szeregiem innej dokumentacji. Na życzenie udostępniamy do wglądu dokumenty związane z inwestycją.
Nie interesują nas projekty, które są „na granicy rentowności”, albo których budżet trzeba na siłę dopinać, oszczędzając na materiałach i robociźnie. Kierując się doświadczeniem rynkowym oraz analizami ekonomicznymi, oszacowaliśmy rentowność projektu i zyski z zainwestowanego kapitału na poziomie blisko 58% w okresie około 24 miesięcy. Wykorzystując wysoki popyt mieszkaniowy, zakładamy, że z każdego zainwestowanego miliona, inwestycja powinna wygenerować ponad pół miliona złotych zysku.
Dlaczego to się opłaca?
Inwestor otrzyma 55% z zysku, a Horyzont Inwestycji, pomysłodawca i wykonawca projektu – 45%. Zobaczmy to na konkretnym przykładzie. Jeśli z całej inwestycji osiągniemy zysk rzędu 23 milionów złotych, to ponad 12,5 miliona zostanie zarezerwowane na dywidendy dla inwestorów:
– inwestując 200.000 złotych, otrzymasz zgodnie z naszymi przewidywaniami 63.600 złotych zysku,
– inwestując 500.000 złotych, możesz oczekiwać zysku na poziomie 159.000 złotych,
– inwestycja na poziomie 1.000.000 złotych, powinna przynieść zysk w wysokości 318.000 złotych.
Co musisz zrobić? Tak naprawdę tylko wpłacić kapitał. Całym procesem wykonawczym zajmie się Horyzont Inwestycji. Chcesz wiedzieć więcej na temat inwestycji? Szczegóły znajdziesz na https://horyzont-inwestycji.pl/inwestycje/zainwestuj-w-stolicy-karkonoszy-pod-jeleniami/
Nie chcesz kupować „kota w worku”? Zobacz poniższe nagranie! A jeśli masz pytania – zapraszamy do kontaktu!